preskoči na sadržaj

III. gimnazija Zagreb

Login
Izdvojeno

 

  

Kalendar
« Svibanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

PRIMANJE RODITELJA – PROFESORI

Adrese elektroničke pošte za predmetne i razredne informacije

Profesor

Karolina Bagarić: kemija

karolina.bagaric@skole.hr

Iva Bajić: engleski jezik

iva.bajic1@skole.hr

Ilija Barišić: hrvatski jezik

ilija.barisic3@skole.hr

Irena Bastić: engleski jezik

irena.bastic@gmail.com

Ksenija Bedeković: kemija

ksenija.bedekovic@skole.hr

Valerija Bilić: hrvatski jezik

valerija.bilic@skole.hr

Marina Bjelajac: matematika

marina.bjelajac@skole.hr

Maja Bubalo: latinski jezik

maja.bubalo@skole.hr

Ivana Cvijović Javorina: njemački jezik

ivana.cvijovic-javorina@skole.hr

Ivana Delač: psihologija

psiholog@3gimnazija.hr

Ema Došenović: vjeronauk

ema.dosenovic@skole.hr

Katarina Essert: likovna umjetnost

katarina.essert@gmail.com

Denis Gagić: informatika

denis.gagic@skole.hr

Zoran Galić: tzk

zoran.galic1@skole.hr

Anđela Gojević: fizika

andela.gojevic@skole.hr

Zrinka Gracin: povijest, geografija

zrinka.gracin@skole.hr

Ankica Hegolj: matematika

ankica.radovanovic@skole.hr

Marija Horvat: povijest

marija.josipovic7@skole.hr

Maja Ilić: hrvatski jezik

maja.ilic2@skole.hr

Sanda Ilić: biologija

sanda.ilic2@gmail.com

Marijana Ivica: engleski jezik

marijana.ivica@skole.hr

Ivana Jerković: informatika, fizika

ivana.jerkovic15@skole.hr

Zrinka Korbar: matematika

zrinka.korbar@skole.hr

Katica Kosić: hrvatski jezik

katica.kosic1@skole.hr

Ljubica Kostanić: biologija

ljubica.kostanic@skole.hr

Martina Krajnović: glazbena umjetnost

martina.krajnovic@skole.hr

Luka Kumbrija: tzk

luka.kumbrija@skole.hr

Sonja Manestar: matematika

sonja.karlovcec@skole.hr

Marija Maričić: engleski jezik

marija.maricic3@skole.hr

Valentina Novak: fizika

valentina.novak25@gmail.com

Margareta Oršolić: hrvatski jezik

margareta.orsolic@skole.hr

Marina Ostović: engleski i talijanski jezik

marinaostovic3@hotmail.com

Stjepan Pavek: vjeronauk

stjepan.pavek@skole.hr

Antonio Perić: tzk

antonio.peric4@skole.hr

Marin Pešić: kemija

marin.pesic@skole.hr

Anđa Prljević: vjeronauk

anda.krizanac@skole.hr

Ozana Radovniković: tzk

ozana.radovnikovic@skole.hr

Berislava Runje: njemački  i latinski jezik

berislava.runje@skole.hr

Petar Runje: filozofija, logika

petar.runje@skole.hr

Jadranka Sabolek: fizika

jadranka.sabolek@gmail.com

Zdenko Skukan: povijest

zdenko.skukan@skole.hr

Iva Starčević Gudelj: geografija

 iva.starcevic1@gmail.com

Maja Špoljarić: francuski jezik

maja.spoljaric5@skole.hr

Milena Šujansky: matematika

milena.sujansky@skole.hr

Martina Šuljić: geografija

martina.suljic@skole.hr

Vlatka Tomić: sociologija, pig

vleskove@inet.hr

Ana Zgorelec: etika

ana.zgorelec@skole.hr

 

preskoči na navigaciju