Grad Zagreb, u suradnji s učenicima odabranih srednjih škola uključenih u fakultativni predmet Škola i zajednica i uz potporu Centra Luka Ritz, 14. svibnja organizirao je Design Lab “Nasilje nije predstava”. Program je uključivao edukaciju učenika o vršnjačkom nasilju te timski rad u okviru kojega su učenici razvijali konkretne prijedloge za javnu kampanju. Među odabranim školama se našla i naša III. gimnazije, a predstavljale su nas maturantice Karla Kišak, Marija Kunek i Marija Vukšić.
Upisi u 1. razred – obavijest prije prijamnog ispita za redovne kandidate
Provjera posebnih znanja za kandidate koji su prijavili PMG program III. gimnazije kao svoj prvi izbor održat će u prostoru III. gimnazije (Kušlanova 52) 29. lipnja 2026. (ponedjeljak) s početkom u 9 sati. Napominjemo da nije potrebna dodatna prijava – učenici su...


