Grad Zagreb, u suradnji s učenicima odabranih srednjih škola uključenih u fakultativni predmet Škola i zajednica i uz potporu Centra Luka Ritz, 14. svibnja organizirao je Design Lab “Nasilje nije predstava”. Program je uključivao edukaciju učenika o vršnjačkom nasilju te timski rad u okviru kojega su učenici razvijali konkretne prijedloge za javnu kampanju. Među odabranim školama se našla i naša III. gimnazije, a predstavljale su nas maturantice Karla Kišak, Marija Kunek i Marija Vukšić.
Obavijest za maturante
Drage maturantice i maturanti, u svrhu nesmetane i uspješne provedbe ispita državne mature molimo vas da se pridržavate sljedećih uputa vezanih uz dolazak u školu i ponašanje tijekom ispita: Na dan ispita potrebno je doći ispred glavnog ulaza u školu najkasnije 30...



