preskoči na sadržaj

III. gimnazija Zagreb

Login

 

Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Anketa
Sviđa li vam se nova školska kantina?



 

Na državnim natjecanjima 2011. godine sudjelovalo je 69 učenika.

 

Predmet

Učenik

Razred

Mjesto

Mentor

Ekologija

Domagoj Gerovac

2. c

13.

Stjepan Dolenec, prof.

Sara Lizatović

1. a

13.

Ivan Krešimir Lizatović

4. b

13.

Karlo Martinek

3. d

13.

Filozofija

Filip Han

4. b

26.

Petar Runje, prof.

Tomislav Miketić, prof.

Informatika

Dominik Plejić

4. f

4.

Darka Sudarević, prof.

Karlo Martinek

3. d

5.

Denis Gagić, prof.

Kemija

Jelena Filipović

2. f

6.

Karolina Bagarić, prof.

Logika

Dominik Plejić

4. f

8.

Petar Runje, prof.

Njemački jezik

Gabrijela Hojsak

3. a

8.

Berislava Runje, prof.

Povijest

Leopold Prlić

2. b

8.

Zdenko Skukan, prof

Vjeronauk

Luka Mlinarić

3. c

2.

Stjepan Pavek, prof.

Mario Dodić

3. c

2.

Mario Španić

3. f

2.

Toni Storić

3. e

2.

LiDraNo

Antonio Dominik

3. e

 

Maja Ilić, prof.

Ana Petelinšek

3. e

 

Ana Rogač

1. c

 

Barbara Kralj

3. b

 

Christian Jalžečić

3. e

 

Filip Kolić

4. e

 

Iva Klasić

3. c

 

Marko Domitrović

4. e

 

Matea Martin

4. d

 

Nikolina Sabljak

3. e

 

Viktorija Radman

3. b

 

Kros

Domagoj Ukić

1. c

 

Mato Banovac, prof.

Josip Čavar

1. a

 

Luka Pernek

2. f

 

Atletika

Filip Baburak

4. c

2.

Mato Banovac, prof.

Filip Staničić

3. e

2.

Karlo Dilić

1. b

2.

Kristijan Tomić

4. e

2.

Marko Grčić

3. b

2.

Matej Radošević

2. c

2.

Matko Bajan

3. a

2.

Pavao Begovac

2. c

2.

Šimun-Andrija Birkić

4. a

2.

Vitomir Međimurac

1. b

2.

Zvonimir Ivašković

2. b

2.

Košarka - djevojke

Anamarija Lešnjak

3. e

1.

Antonio Perić, prof

Ana Marija Perić

1. c

1.

Inja Butina

1. c

1.

Iva Topić

1. c

1.

Karla Beljo

1. b

1.

Katarina Matijević

1. c

1.

Lana Pačkovski

2. a

1.

Marija Radoš

4. d

1.

Matea Pleš

1. c

1.

Ružica Džankić

2. d

1.

Sara Fumić

2. c

1.

Sara Horvat

1. e

1.

Sara Jozić

1. c

1.

Košarka - mladići

Ante Franković

2. b

1.

Antonio Perić, prof

Domagoj Barac

2. a

1.

Filip Han

4. b

1.

Filip Šimović

1. d

1.

Ivan Bikić

2. b

1.

Ivan Klasić

4. b

1.

Juraj Rončević

4. e

1.

Marko Anić

4. b

1.

Matej Buovac

3. d

1.

Matija Labaš

4. b

1.

Mislav Brzoja

3. d

1.

Sebastijan Stingl

4. c

1.

Šimun-Andrija Birkić

4. a

1.

 

preskoči na navigaciju