« Lipanj 2017 »

Ožujak

Maskenbal

Ovogodišnji školski maskenbal izazvao je veliko razočarenje, ne zbog organizacije već zbog broja prijavljenih učenika. Žalosno je da su se profesori, članovi žirija, bolje zamaskirali od samih učenika. Unatoč tome jednoglasno su odabrane prve tri nagrade. Prvu su dobile dvije djevojke glumeći Bonnie i Clyde, drugu jedan momak zamaskiran u Indianu Jonesa, a treću dvije djevojke zamaskirane u klaune.
Program su popravile djevojke koje idu na županijsko natjecanje iz koreografija izvodeći svoju plesnu točku. Mnogo je bolja situacija bila na sam fašnik kada su školski hodnici bili prepuni maštovitih i zanimljivih likova. Zato vas pozivamo da se sljedeće školske godine odazovete pozivu na natjecanje za najbolju masku.

Još jedan rad ide na državno!

Napokon smo u ožujku saznali tko još ide na državnu smotru LiDraNo. Od predloženih novinarskih radova pozvan je Antonio Dominik sa svojim intervjuom s dr. sc. Danijelom Labašem („Face(book) to Face(book)“). Nismo ni sumnjali da njegov rad neće proći dalje nakon svih pozitivnih kritika koje je dobio od stručnog povjerenstva na županijskom natjecanju. Bili su toliko oduševljeni njegovim radom da su mu predložili objavljivanje članka u Vjesniku.