preskoči na sadržaj

III. gimnazija Zagreb

Login

 

Kalendar
« Kolovoz 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Anketa
Sviđa li vam se nova školska kantina?



Smotra LiDraNo 2010.
Rezultati smotre LiDraNo na razini gradskih četvrti
Darka Sudarević / datum: 21. 1. 2010. 15:46

Novinarski radovi:

 

IME I PREZIME UČENIKA

RAZRED

NASLOV RADA

IME I PREZIME VODITELJA

ŠKOLA

Nera Gržin

II. razred

Maljem po glavi

Maja Ilić

III. gimnazija

Saša Birošević

IV. razred

Prikaz knjige Predmeti Marka Pogačara

Miroslav Kirin

Poštanska i telekomunikacijska škola

Mea Marija Glasnović

IV. razred

Kad ih vadiš iz smeća, cijena im je veća

Goranka Lazić

Prirodoslovna škola Vladimira Preloga

Mihael Cvetnić

III. razred

Divlji zapad

Goranka Lazić

Prirodoslovna škola Vladimira Preloga

Marina Kopić

IV. razred

Hrabrost se isplati

Maja Ilić

III. gimnazija

Matko Buntić

IV. razred

I ja sam Luka Ritz!

Maja Ilić

III. gimnazija

Matko Buntić

IV. razred

Kip planeta Zemlje pred kraj godine 2012.

Maja Ilić

III. gimnazija


[OPŠIRNIJE]



Rezultati smotre LiDraNo na razini gradskih četvrti
Darka Sudarević / datum: 21. 1. 2010. 15:45

Literarni radovi:

 

Ime i prezime učenika:

Razred:

Naslov rada:

Ime i prezime voditelja:

Škola:

Ana Tuković 

III razred

Hudi je poslek denes pesnik biti

Branka Milković 

III.gimnazija

Andrea Tomurad

III. razred

Televizijski obrazac

Draženka Čutura

Srednja škola Sesvete

Borna Milanović

I. razred

Duh

Marija Križanac

Srednja škola Sesvete

Amalija Jurak

II. razred

Život je crtež bez gumice za brisanje

Daliborka Kokić

Škola za cestovni promet

Jelena Branimir

III. razred

Pakaotet

Marija Gazzari

Škola za medicinske sestre Mlinarska

Jelena Orak

III. razred

Snuff film

Marija Gazzari

Škola za medicinske sestre Mlinarska

Ana Perić

III. razred

Fotografija

 Zoran Ferić

XVIII. gimnazija

Maja Matković

I. razred

Biseri patnje

Goranka Lazić

Prirodoslovna škola Vladimira Preloga

Antonio Filipović

I. razred

Taj dobro poznati udarac

Sanja Vlahović- Trninić

Prirodoslovna škola Vladimira Preloga

Juliana Lana Prah

II. razred

Moje vjetrenjače

Sanja Vlahović- Trninić

Prirodoslovna škola Vladimira Preloga


[OPŠIRNIJE]



Rezultati smotre LiDraNo na razini gradskih četvrti
Darka Sudarević / datum: 21. 1. 2010. 15:42

Pojedinačni nastupi:

naslov i autor teksta

učenik i razred

voditelj

škola

Dugo u noć, u zimsku bijelu noć, Dragutin Tadijanović

Tin Kojundžić, IV. r.

Ružica Sever

Srednja škola Sesvete

Feminizam – ta strašna riječ, Tena Štivičić

Ivana Ćurić, IV. r.

Maja Ilić

III. gimnazija

Gorčin, Mak Dizdar

Bruno Čakarun, II. r.

Svjetlana Jeleč

Prirodoslovna škola Vladimira Preloga

Ni med cvetjem ni pravice, Miroslav Krleža

Marija Kotarski, IV. r.

Naša Šmalcelj

Centar za odgoj i obrazovanje Dubrava

Van, Jiri Šotola

Matko Kosovec, IV. r.

Anita Matković

SŠ Centra Vinko Bek

Breza, Slavko Kolar

Zrinka Majstorović, IV. r.

Marijana Šarac

XII. gimnazija

Labirint laži, Vera Čudina

Christian Jean-Michel Jalžečić, II. r.

Maja Ilić

III. gimnazija

Reklamni slom, Aristo Satyono Prahasto

Vedran Vulić, IV. r.

Goranka Lazić

Prirodoslovna škola Vladimira Preloga

Skupni nastupi:

 

škola

naslov teksta

autor teksta

voditelj

Gimnazija Tituša Brezovačkog

Sva lica Božića

dramska skupina i voditeljica

Ana Đordić

III. gimnazija

O ženama i muškarcima

prema Miri Gavranu

Maja Ilić

Prirodoslovna škola Vladimira Preloga

Cijeli svijet je jedna varka

SVIZAJEDNO

Sanja Vlahović-Trninić

Srednja škola Sesvete

Zagrebački valcer (Perpetuum mobile)

Mia Radić

Leda Franić

Tehnička škola Ruđera Boškovića

Kvartovski igrači

Žaneta Gerovac

Žaneta Gerovac

XVIII. gimnazija

Zatvorska pričica

učenici

Zoran Ferić


[OPŠIRNIJE]



Nastupi pojedinaca 19. siječnja 2010.
Darka Sudarević / datum: 16. 1. 2010. 11:54

od 16,00 do 17,30

 

1. Matea Martin, III. gimnazija - Vegeta blues, Ante Tomić

2. Valentina Sabolović, Prirodoslovna škola Vladimira Preloga - Uspavanka, Mak Dizdar

3. Tin Kojundžić, Srednja škola Sesvete - Dugo u noć, zimsku bijelu noć, Dragutin Tadijanović

4. Marko Domitrović, III. gimnazija  - Dnevnik malog Perice, Vjekoslav Majer

5. Ivana Ćurić,  III. gimnazija - Feminizam – ta strašna riječ, Tena Štivičić

6. Petra Mezdjić, Srednja škola Sesvete - Povratak, Antun Branko Šimić

7. Bruno Čakarun, Prirodoslovna škola Vladimira Preloga - Gorčin, Mak Dizdar

8. Michaela Pregl, XII. gimnazija - Pismo majci zemlji, Poglavica Seattle

9. Marija Kotarski, Centar za odgoj i obrazovanje Dubrava - Ni med cvetjem ni pravice, M. Krleža

10. Tihana Ljubić, Prirodoslovna škola Vladimira Preloga - Psi tužna pogleda, Maja Marin

11. Matko Kosovec, SŠ Centra Vinko Bek - Van, Jiri Šotola

12. Zrinka Majstorović, XII. gimnazija - Breza, Slavko Kolar

13. Christian Jean-Michel Jalžečić, III. gimnazija - Labirint laži, Vera Čudina

14. Katarina Ivkić, SŠ Centra Vinko Bek - Da bih s tobom prošla, Sophia de Mello B. Andersen

15. Petra Velijević, Prirodoslovna škola Vladimira Preloga - Samoglasnici, Arthur Rimbaud

16. Vedran Vulić, Prirodoslovna škola V. Preloga - Reklamni slom, Aristo Satyono Prahasto


[OPŠIRNIJE]



Nastupi dramskih skupina 20. siječnja 2010.
Darka Sudarević / datum: 16. 1. 2010. 11:16

9,00 – 9,20      Gimnazija Tituša Brezovačkog, Sva lica Božića

9,25 – 9,45      III. gimnazija, O ženama i muškarcima

9,50 – 10,02    Prirodoslovna škola Vladimira Preloga, Kako upoznati slatke dečke (5 spojeva iz pakla

10,05 – 10,20  Srednja škola Sesvete, Zagrebački valcer (Perpetuum mobile)       

10,25 – 10,40  Tehnička škola Ruđera Boškovića, Kvartovski igrači

10,45 – 10,55  XVIII. gimnazija, Zatvorska pričica

11,00 – 11,20  XI. gimnazija,Ubojstvo, napisao je

11,25 – 11,45  Prirodoslovna škola Vladimira Preloga, Cijeli svijet je jedna varka


[OPŠIRNIJE]



Program smotre LiDraNo na razini gradskih četvrti Zagreba
Darka Sudarević / datum: 15. 1. 2010. 16:50

Obavještavamo vas o vremeniku i programu smotre LiDraNo 2010. koja će se održati u III. gimnaziji (Kušlanova 52) i Dječjem kazalištu Dubrava (Cerska 1):

 19. siječnja 2010.

  • probe u kazalištu (Dječje kazalište Dubrava) za skupine (od 9,00 do 12,00)
  • probe pojedinaca u III. gimnaziji (od 14,00 do 15,00)
  • scenski nastupi pojedinaca u III. gimnaziji (od 16,00 do 17,30)
  • okrugli stol za pojedinačne scenske nastupe u III. gimnaziji (u 18, 00)

 20. siječnja 2010.

  •  skupni scenski nastupi u Dječjem kazalištu Dubrava (od 9,00 do 12,00)
  •  okrugli stol u Dječjem kazalištu Dubrava (u 13,00)
  •  okrugli stol za literarne radove u III. gimnaziji (od 16,00 do 18,00)

 Budući da je na razinu gradskih četvrti stiglo samo sedam novinarskih radova, svi se predlažu za županijsku razinu tako da neće biti okruglog stola za novinarske radove.

PROBE DRAMSKIH SKUPINA u utorak (19. siječnja 2010.) u Dječjem kazalištu Dubrava (Cerska 1) od 9,00 do 12,00

9,00 – 9,15     Tehnička škola Ruđera Boškovića

(„Kvartovski igrači“)

 9,20 – 9,30    XVIII. gimnazija

                          („Zatvorska pričica“)

 9,35 – 9,55    Gimnazija Tituša Brezovačkog

                          („Sva lica Božića“)

 10,00 – 10,15        Srednja škola Sesvete

                            („Zagrebački valcer, Perpetuum mobile“)

 10,20 – 10,40        XI. gimnazija

                            („Ubojstvo, napisao je“)

 10,45 – 11,00        Prirodoslovna škola Vladimira Preloga

                            („Kako upoznati slatke dečke; 5 spojeva iz pakla“)

 11,05 – 11,25        Prirodoslovna škola Vladimira Preloga

                            („Cijeli svijet je jedna varka“)

 11,30 – 11,50        III. gimnazija

                            („O ženama i muškarcima“)


[OPŠIRNIJE]



UPUTE ŠKOLAMA SUDIONICAMA
Darka Sudarević / datum: 17. 12. 2009.

Sudjelovanje u smotri LiDraNo moguće je u četirima kategorijama i prema uvjetima navedenima u Katalogu natjecanja i smotri učenica i učenika osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske u 2010. godini na internetskoj adresi Agencije za odgoj i obrazovanje http://www.azoo.hr 

 

Sve radove i prijavnice za smotru (na propisanim i elektronički ispunjenim obrascima) potrebno je dostaviti najkasnije do 14. siječnja 2010.  godine do 12 sati u III. gimnaziju (Kušlanova 52).

Detaljni uvjeti koje prijavljeni radovi/scenski nastupi moraju zadovoljiti možete pročitati u priloženom dokumentu.

   

Uvjeti koje prijavljeni radovi / scenski nastupi moraju zadovoljiti nalaze se u priloženom dokumentu. Uvjeti koje prijavljeni radovi / scenski nastupi moraju zadovoljiti nalaze se u priloženom dokumentu.  Uvjeti koje prijavljeni radovi / scenski nastupi moraju zadovoljiti nalaze se u priloženom dokumentu. Uvjeti koje prijavljeni radovi / scenski nastupi moraju zadovoljiti nalaze se u priloženom dokumentu. 

   


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju